Оцените презентацию от 1 до 5 баллов!
Тип файла:
ppt / pptx (powerpoint)
Всего слайдов:
11 слайдов
Для класса:
1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11
Размер файла:
1.94 MB
Просмотров:
54
Скачиваний:
0
Автор:
неизвестен
Слайды и текст к этой презентации:
№1 слайд![М стобудування в друг й](/documents/32f45d98d8d8859c4c64593dac28c640/img0.jpg)
Содержание слайда: Містобудування
в другій половині ХІХ століття
№2 слайд![З час в Катерини держава](/documents/32f45d98d8d8859c4c64593dac28c640/img1.jpg)
Содержание слайда: З часів Катерини ІІ держава взяла під контроль розробку та реалізацію проектів забудови міст, починаючи з указу “Про виготовлення всім містам, їх будівництву і вулицям, спеціальних планів для кожної губернії окремо”
З часів Катерини ІІ держава взяла під контроль розробку та реалізацію проектів забудови міст, починаючи з указу “Про виготовлення всім містам, їх будівництву і вулицям, спеціальних планів для кожної губернії окремо”
№3 слайд![В половин Х Х стол ття В](/documents/32f45d98d8d8859c4c64593dac28c640/img2.jpg)
Содержание слайда: В ІІ половині ХІХ століття
В ІІ половині ХІХ століття
міста стрімко зростають за рахунок приєднання до своїх територій сіл, слобід та хуторів. Нові райони виростають навколо старих центрів нерівномірно та стихійно
№4 слайд![На околицях м ст з являються](/documents/32f45d98d8d8859c4c64593dac28c640/img3.jpg)
Содержание слайда: На околицях міст з’являються кільця підприємств, а за промисловою смугою розбудовуються нові житлові райони. Умови проживання в них були несприятливі: транспортний гомін, шум, пил, кіптява супроводжували постійно мешканців промислових районів
№5 слайд![В м стах знищувалися сади,](/documents/32f45d98d8d8859c4c64593dac28c640/img4.jpg)
Содержание слайда: В містах знищувалися сади, парки, сквери – створювалися несприятливі екологічні умови для населення. Влада намагається припинити вирубку, розпочинає насадження нових парків, але тільки в центрі або біля нього
В містах знищувалися сади, парки, сквери – створювалися несприятливі екологічні умови для населення. Влада намагається припинити вирубку, розпочинає насадження нових парків, але тільки в центрі або біля нього
№6 слайд![Але в стр мкому розвитку м ст](/documents/32f45d98d8d8859c4c64593dac28c640/img5.jpg)
Содержание слайда: Але в стрімкому розвитку міст були і позитивні зрушення: на прилеглих до центру майданах та вулицях будуються групи споріднених закладів. Наприклад, біля вокзалів зводяться готельні комплекси
Але в стрімкому розвитку міст були і позитивні зрушення: на прилеглих до центру майданах та вулицях будуються групи споріднених закладів. Наприклад, біля вокзалів зводяться готельні комплекси
№7 слайд![Б рж , банки та кредитн](/documents/32f45d98d8d8859c4c64593dac28c640/img6.jpg)
Содержание слайда: Біржі, банки та кредитні установи утворювали ділові центри
Біржі, банки та кредитні установи утворювали ділові центри
№8 слайд![Базарн площ зам нюються](/documents/32f45d98d8d8859c4c64593dac28c640/img7.jpg)
Содержание слайда: Базарні площі замінюються критими ринками, а магазини та пасажі утворюють торговельні центри
Базарні площі замінюються критими ринками, а магазини та пасажі утворюють торговельні центри
№9 слайд![Ц нною пам яткою арх тектури](/documents/32f45d98d8d8859c4c64593dac28c640/img8.jpg)
Содержание слайда: Цінною пам’яткою архітектури ІІ половини ХІХ століття є Дім військових інвалідів у Львові (1855-1863) . Стиль будівлі – історизм (неороманський стиль). Особливо красива - каплиця
Цінною пам’яткою архітектури ІІ половини ХІХ століття є Дім військових інвалідів у Львові (1855-1863) . Стиль будівлі – історизм (неороманський стиль). Особливо красива - каплиця
№10 слайд![Особлива увага прид лялась](/documents/32f45d98d8d8859c4c64593dac28c640/img9.jpg)
Содержание слайда: Особлива увага приділялась асамблевій завершеності центральних вулиць і зараз ми маємо змогу милуватися їх архітектурою
Особлива увага приділялась асамблевій завершеності центральних вулиць і зараз ми маємо змогу милуватися їх архітектурою
№11 слайд![Роботу п дготував учень с](/documents/32f45d98d8d8859c4c64593dac28c640/img10.jpg)
Содержание слайда: Роботу підготував
учень 9с класу
Нагорний Дмитро